( / ) ( / ) ( / ) ( / ) ( / ) ( / ) ( / ) ( / ) ( / ) ( / )
Monedha kripto (bitcoin, eterium, altcoin).

Лайткоин për një javë është rritur në 300%: çfarë më tej?

Që nga dhjetori 8, çmimi i lightcoin ka filluar të rritet me shpejtësi. Duke filluar me $ 90, çmimi tejkaloi shpejt markën e dollarëve 100, duke arritur në $ 160, ...
Monedha kripto (bitcoin, eterium, altcoin).

Dash dhe Monero rifreskohen lart historike

Çmimi i monedhës kriptoze Dash përditësoi një maksimum të ri historik, për herë të parë duke tejkaluar shenjën në $ 590. Gjatë ditës së kaluar, ajo është rritur më shumë se 20% dhe tani është duke tregtuar ...

Analiza Bitcoin

Monedha kripto (bitcoin, eterium, altcoin).

A do të rritet ose të bjerë bitcoin?

Bitcoin, pas disa përpjekjeve të pasuksesshme për të thyer me sukses rezistencën në $ 17,000, zbriti shumë më poshtë, dhe tani mund të shohim ...
Monedha kripto (bitcoin, eterium, altcoin).

Kapitalizimi bitkoyna arrin $ 5 trilion. në vitet e ardhshme 10

Bashkë-themeluesi i çantës digjitale Bitewallet bitkoyinov dhe specialist kryesor i marketingut (CMO), Aaron Lasher, sugjeroi që kriza kryesore e kripto ...
Monedha kripto (bitcoin, eterium, altcoin).

A ishte ndjenja e bitcoin për pjesën e poshtme?

Ditët e fundit ishin shumë të vështira për ata që investuan në Bitcoin dhe monedha të tjera kripto. Sipas shërbimit të Coinmarketcap ...
Monedha kripto (bitcoin, eterium, altcoin).

OKB po kthehet në Ethereum për zbatimin e projekteve të saj

Në maj të këtij viti, OKB-ja dha një tjetër ndihmë për refugjatët sirianë që jetojnë në kampin Azraq në territorin e ...
Monedha kripto (bitcoin, eterium, altcoin).

Rrufeja Rrjeti nuk është ende gati për t'u nisur në rrjetin kryesor bitcoin

Përdoruesit e Bitcoin kanë shpresa të mëdha për rrjetin Rrufeja. Kjo është zgjidhja për problemin e shkallëzimit, i cili është i ndryshëm nga çdo ...
Monedha kripto (bitcoin, eterium, altcoin).

Bitcoin është i detyruar të ketë sukses tre valë të inovatorëve

Monedha e Cryptos është një përzierje e ndërlikuar e disa fushave të ndryshme, gjë që kontribuon në vështirësitë në kuptimin e thelbit të saj. Edhe një përkufizim do të thotë që ...
Monedha kripto (bitcoin, eterium, altcoin).

Kursi bitcoin mposhti shenjën $ 10,000

Gjatë ditës së fundit Bitcoin ishte në gjendje të rritet në çmim nga $ 1000, duke u rritur nga $ 9,300 në $ 10300, e cila i mposhti psikologjinë ...
Monedha kripto (bitcoin, eterium, altcoin).

Bitcoin vazhdon rritjen e saj të shpejtë

Sot Bitcoin vazhdon të tregojë rritje të qëndrueshme, duke marrë një rritje në vlerën e saj në ditë në 9,35%. Tregu i altcoys gjithashtu ...
Monedha kripto (bitcoin, eterium, altcoin).

Analiza e kursit bitcoin: tregu po lëviz me kujdes përpara

Javën e kaluar, norma e bitcoin filloi të ndryshojë prirjen bearish në bull dhe arriti nivelin e çmimeve të $ 11,300, ...

Blokcheyn

CoinMarketCap nis një API më të besueshme

Monedha kripto (bitcoin, eterium, altcoin).
«Наши выпуски новых продуктов показывают, что мы постоянно обновляемся и стремимся помочь в расширении использования криптовалюты. Если вы также верите в то, чего мы хотим...

Parlamenti britanik nuk pranoi të mbante postin e këshilltarit ...

Monedha kripto (bitcoin, eterium, altcoin).
Emrat e pjesëmarrësve (të ndarë me një presje).

Tregu OTC Bitcoin: kjo është ajo ku merret miliarda dollarë

Monedha kripto (bitcoin, eterium, altcoin).
Çmimet e tregut të fshehtë janë të paparashikueshme dhe shpesh tregojnë ndryshueshmëri të lartë. Edhe asetet në shkallë të gjerë, si bitcoin dhe eterium, mund të ndryshojnë çmimin e 3-10% në ditë. Nëse tregu ...

Sistemet e pagesave

Monedha kripto (bitcoin, eterium, altcoin).

Monitorimi i zyrave të këmbimit BestChange.com

Aftësia për të shpejt të krahasuar shkëmbyesit më të njohura dhe të zgjedhin shkallën më profitabile me më pak komision. Ata që punojnë me e-monedhave dhe purses të ndryshme ...
Monedha kripto (bitcoin, eterium, altcoin).

Para të avancuara

Advanced Cash - Деньги + Интернет = Просто В поисках заработка в интернете, вы наверняка задавались вопросом: «Как конвертировать электронную валюту в фиатную?»В интернете существуют различные способы обмена электронных валют,...
Monedha kripto (bitcoin, eterium, altcoin).

Paratë e përsosur - Paratë e përsosur

Perfect Money - një gjeneratë e re e sistemeve të pagesave, një shërbim financiar i besueshëm nga Kaliningrad në Vladivostok Nëse e marrim parasysh dhe fillojmë të mësojmë tregun e monedhave elektronike, atëherë nuk mund të bëjmë ...

Rishikimi i kripto-valutës

Monedha kripto (bitcoin, eterium, altcoin).

Crypto-valutat kryesore

Dy hapa prapa Nëse ju shikoni në linjat e lartë të monedhës crypto lartë sot, atëherë fotografia e rënies të përgjithshme në normën e të gjitha monedhave të mëdha crypto-do të hapet. Duket se të gjitha digjitale të mëdha ...
Monedha kripto (bitcoin, eterium, altcoin).

Taksa e monedhës Crypto

Ekonomisti: Rusia do të përpiqet të përdorë monedhën kripto në Rusi Siç është shpjeguar nga Sergei Hestanov, pavarësisht nga modernizimi i një sistemi të tillë pagese, ajo ka të metat e saj në aspektin e ...
Monedha kripto (bitcoin, eterium, altcoin).

Young Ctrifts 2017

Monedha më e ndërlikuar kripte në botë Lexoni gjithashtu: Bitcoin është bërë një burim frymëzimi për shumë monedha dixhitale alternative që përpiqen të dyfishojnë suksesin e saj. Përkundër faktit që investimi i tyre ...
Monedha kripto (bitcoin, eterium, altcoin).

Si të shkruaj një kontratë Ethereum zgjuar nga e para?

Një nga karakteristikat më të njohura të Ethereum është një kontratë e mençur. Gjithnjë e më shumë njerëz duan të krijojnë dhe punojnë ...
Monedha kripto (bitcoin, eterium, altcoin).

Dallimi në mes të monedhës së kripto-monedhës dhe një shenjë

Технология блокчейна стимулировала появление множества инновационных направлений. Криптовалюты, являются одним из первых основных направлений использования технологии блокчейна, но...
Monedha kripto (bitcoin, eterium, altcoin).

TOP-5 pishina për bitcoins minierave

Megjithë krijimin e monedhave të reja virtuale, bitcoin mbetet më popullor. Me interes në rritje në bitcoin ...
Monedha kripto (bitcoin, eterium, altcoin).

Si të mbroni portofolin tuaj të monedhës së krippit: 16 këshilla të thjeshta për fillestarët

Kohët e fundit, miliona njerëz janë bashkuar me botën e kripto-monedhës. Për shembull, tek Coinbase, një nga kriptat më të mëdha ...
Monedha kripto (bitcoin, eterium, altcoin).

Çfarë ju duhet të dini për tregtimin e sigurt të monedhës së krippit

Внимание к криптовалютной торговле продолжает расти. Стремительный рост биткоина, который мы наблюдаем по сегодняшний день,...

minierash

Monedha kripto (bitcoin, eterium, altcoin).

Ideja e biznesit: avantazhet 3 të një ferme minerare

Miliarda njerëz mësuan rreth monedhës së krippit në 2017 vit, megjithëse u duk disa vite më parë - në vit 2009. Ishte atëherë se kodi u botua ...

Bitcoin

Monedha kripto (bitcoin, eterium, altcoin).

Nicholas Maduro: Venezuela ngriti $ 3,3 miliard në El Petro para

Отметим, что обеспеченная нефтью криптовалюта El Petro была выпущена 20 февраля. Тогда же Николас Мадуро обязал нефтяную компанию PDVSA, нефтехимическую Petroquimica de Venezuela и...
Monedha kripto (bitcoin, eterium, altcoin).

Norma NEM u rrit pas shpalljes së fillimit zyrtar të versionit beta të Catapult

После 2,5 лет разработки партнеры, клиенты и избранные члены сообщества могут подать заявку на доступ к Catapult NEM. Программное обеспечение блокчейна NEM и его успешная...
Monedha kripto (bitcoin, eterium, altcoin).

Autoritetet e New Jersey urdhëruan të ndalonin ICO-në, e cila u reklamua nga Stephen Sigal

Как писал ранее ForkLog , Bitcoiin позиционирует себя в качестве «криптовалюты второго поколения», однако имеет много общего с такими скандально известными проектами, как OneCoin...
ru Russian
X
Yandeks.Metrika
GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!